Modelowanie sylwetki

Modelowe ciało o każdej porze roku, smukłe, jędrne i bez niedoskonałości. Czy to możliwe? Oczywiście, wiele zależy od Ciebie, bo nic samo się nie zrobi. Jednak zabiegi hi-tech, którymi dysponujemy w Innovation Clinic, potrafią znacząco przyspieszyć osiągnięcie wymarzonych efektów.

Innovation Clinic specjalizuje się w autorskich terapiach łączonych, które odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego Pacjenta pozwalają w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć oczekiwane efekty.

Redukcja tkanki tłuszczowej np. po ciąży

Redukcja tkanki tłuszczowej po porodzie obejmuje zarówno odchudzanie jak i modelowanie sylwetki. Odchudzenie na przykład po ciąży i porodzie stanowi trudny problem kliniczny z uwagi na często występujące po ciąży, deficyty metaboliczne oraz często współistniejące karmienie piersią. Najlepsze i najszybsze rezultaty osiągamy gdy odchudzanie dietą i ruchem połączymy z modelowaniem. Modelowanie oznacza ,,rzeźbienie”, „poprawianie”, a nie proste zmniejszenie masy ciała. Zabiegi i ćwiczenia służące modelowaniu sylwetki mają za zadanie wyszczuplić ciało, poprawić proporcje, trwale i szybko usunąć zbędne komórki tłuszczowe w oczekiwanych regionów oraz ujędrnić skórę. Modelowanie sylwetki służy nie tylko zmniejszeniu ilości tłuszczu, lecz także poprawie jakości skóry.
Profesjonalne zabiegi modelowania są bardzo skuteczne, a dzięki postępom technologicznym – bezpieczne. W zabiegach wykorzystuje się nowoczesne technologie laserowe, ultradźwięki, fale radiowe, nici liftingujące czy coraz popularniejsze fale HIFU czy fale elekromagnetyczną.
Większość metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej daje bardzo szybkie rezultaty, często efekty modelowania sylwetki są już wyraźnie widoczne bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Innowacyjne technologie sprawiają, że możliwe jest trwałe usuwanie niepożądanych depozytów tłuszczowych z organizmu. Jednocześnie poprawia się kondycja skóry, która odzyskuje prawidłowe napięcie. Dochodzi do redukcji, a nawet całkowitego zniwelowania cellulitu. Jednak aby efekty zabiegów wyszczuplających i modelujących były trwałe, należy zadbać o staranną pielęgnację skóry, zdrową dietę oraz dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki ruchu najlepiej pod nadzorem wykwalifikowanego trenera.

Najskuteczniejsze rozwiązania