Wskazania

Wskazania

Modelowanie sylwetki Wrocław

Modelowe ciało o każdej porze roku, smukłe, jędrne i bez niedoskonałości. Czy to możliwe? Modelowanie sylwetki Wrocław w Innovation Clinic to zabiegi, które pomogą Ci osiągnąć idealny wygląd. Oczywiście, wiele zależy od Ciebie, bo nic samo się nie zrobi. Jednak zabiegi hi-tech, którymi dysponujemy w Innovation Clinic, potrafią znacząco przyspieszyć osiągnięcie wymarzonych efektów. Innovation Clinic specjalizuje się w autorskich terapiach łączonych, które odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego Pacjenta pozwalają w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć oczekiwane efekty.

modelowanie sylwetki

Redukcja tkanki tłuszczowej np. po ciąży

Redukcja tkanki tłuszczowej po porodzie obejmuje zarówno odchudzanie jak i modelowanie sylwetki. Odchudzenie na przykład po ciąży i porodzie stanowi trudny problem kliniczny z uwagi na często występujące po ciąży, deficyty metaboliczne oraz często współistniejące karmienie piersią. Najlepsze i najszybsze rezultaty osiągamy, gdy odchudzanie dietą i ruchem połączymy z modelowaniem. Modelowanie oznacza „rzeźbienie”, „poprawianie”, a nie proste zmniejszenie masy ciała. Zabiegi odchudzające Wrocław i ćwiczenia służące modelowaniu sylwetki mają za zadanie wyszczuplić ciało, poprawić proporcje, trwale i szybko usunąć zbędne komórki tłuszczowe w oczekiwanych regionów oraz ujędrnić skórę. Modelowanie sylwetki służy nie tylko zmniejszeniu ilości tłuszczu, lecz także poprawie jakości skóry.

Profesjonalne zabiegi modelowania oraz zabiegi wyszczuplające Wrocław w Innovation Clinic są bardzo skuteczne, a dzięki postępom technologicznym – bezpieczne. W zabiegach wykorzystuje się nowoczesne technologie laserowe, ultradźwięki, fale radiowe, nici liftingujące czy coraz popularniejsze fale HIFU, czy fale elektromagnetyczne.
Większość metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej Wrocław daje bardzo szybkie rezultaty, często efekty modelowania sylwetki są już wyraźnie widoczne bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Innowacyjne technologie sprawiają, że możliwe jest trwałe usuwanie niepożądanych depozytów tłuszczowych z organizmu. Jednocześnie poprawia się kondycja skóry, która odzyskuje prawidłowe napięcie. Dochodzi do redukcji, a nawet całkowitego zniwelowania cellulitu. Jednak aby efekty zabiegów wyszczuplających i modelujących były trwałe, należy zadbać o staranną pielęgnację skóry, zdrową dietę oraz dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki ruchu najlepiej pod nadzorem wykwalifikowanego trenera.

Najskuteczniejsze rozwiązania

Popraw urodę

Modelowanie sylwetki oferowane przez Centrum Medyczne Wrocław to klucz do osiągnięcia wymarzonego wyglądu. Oferujemy zabiegi, które są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami takimi jak dermatolog Wrocław zapewnimy kompleksową opiekę i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu modelowania sylwetki. Nasze zaawansowane technologie i metody, w tym peelingi medyczne Wrocław, umożliwiają skuteczną i bezpieczną poprawę wyglądu, zdrowia i samopoczucia.