Technologie

Technologie

Liposukcja ultradźwiękowa

To najbardziej zaawansowany technologicznie system medyczny do liposukcji infradźwiękowej. Chroniona patentem technika N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposculpture) wykorzystuje zjawisko wibroliposukcji, która jest najbezpieczniejszą, najbardziej precyzyjną i najefektywniejszą metodą odsysania tkanki tłuszczowej.

Urządzenie jest wyposażone w nutacyjny system do transferu komórek macierzystych, co pozwala
połączyć w jednym zabiegu trzy wysokospecjalistyczne procedury:

  • odessanie niepożądanej tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie i wymodelowanie obszaru zabiegowego
  • podanie tkanki tłuszczowej pobranej podczas zabiegu liposukcji, po jej wcześniejszym opracowaniu, jako wypełniacza autologicznego np. na twarzy, szyi, dłoniach, piersiach i pośladkach
  • wykorzystanie komórek macierzystych wyseparowanych z odessanej tkanki tłuszczowej w medycynie regeneracyjnej i anti-aging np. dostawowo, w terapii bólu i leczenia urazów układu ruchu lub w leczeniu blizn.
centrum liposukcji i lipotransferu
Wskazania
  • nadmiar tkanki tłuszczowej na całym ciele.

Zabiegi liposukcji infradźwiękowej naszym urządzeniem przeprowadzane są w warunkach sali operacyjnej, z zachowaniem jałowości, przez doświadczony zespół chirurgiczny. Zabieg jest wykonywany po wcześniejszej konsultacji przeprowadzanej przez specjalistę chirurga.

Pacjenci INNOVATION CLINIC otrzymują wielospecjalistyczne wsparcie (dietetyka, fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz ukierunkowanych technologii takich jak min. fala uderzeniowa, endermologia, elektrostymulacja mięśni aby efekt zabiegu był maksymalny i trwały.

  • efekt zabiegu jest widoczny po około miesiącu, po wygojeniu