Technologie

Technologie

Laser Frakcyjny CO2 Wrocław

Specjalistyczny i wysoko zaawansowany laser frakcyjny CO2 Wrocław, który wyróżnia się najlepszymi parametrami Ultrapulsu (90us i moc szczytowa 300W) dla szybkich i komfortowych zabiegów. W Innovation Clinic oferujemy Państwu to niezawodne i nowoczesne urządzenie do zabiegów laryngologicznych, ginekologicznych, urologicznych, dermatochirurgicznych i estetycznych. Nasz laser frakcyjny CO2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających efektywnego odmładzania skóry, usuwania blizn czy leczenia innych schorzeń skórnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii pacjenci doświadczają znacznie krótszego czasu gojenia i mniejszego dyskomfortu po zabiegu, co jest kluczowe dla ich zadowolenia i komfortu. Zapraszamy do skorzystania z tej innowacyjnej metody leczenia, która zapewnia wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Laser frakcyjny CO2 Wrocław — korzyści

W estetyce laser frakcyjny CO2 gwarantuje kliniczną jakość w redukcji objawów starzenia się skóry, redukcji zmarszczek, przebarwień, blizn potrądzikowych i przerosłych oraz rozstępów. Jest to również niezawodny laser chirurgiczny, wybierany przez czołowe placówki medyczne na całym świecie, w rękach naszych specjalistów z dziedziny chirurgii głowy i szyi oraz chirurgii ginekologicznej i urologicznej pozwala skutecznie, szybko i minimalnie inwazyjnie leczyć uciążliwe dolegliwości takie jak np. chrapanie, zaburzenia drożności nosa, nietrzymanie moczu, dolegliwości pociążowe i pomenopauzalne w zakresie żeńskich narządów płciowych, spadek jakości życia seksualnego.

Laser frakcyjny CO2 Wrocław dzięki minimalnej traumatyzacji okalających tkanek praktycznie eliminuje ryzyko powstania blizn, dlatego w INNOVATION CLINIC rekomendujemy go Pacjentom do usuwania zmian skórnych takich jak np. brodawki, znamiona, włókniaki, a także do zabiegu blefaroplastyki.

Jak działa laser frakcyjny Wrocław?

Laser CO2 pracuje w dwóch trybach: w trybie chirurgicznym i w trybie frakcyjnym. W trybie chirurgicznym może emitować FALĘ CIĄGŁĄ (Continuous Wave) o stałej mocy nastawionej przez lekarza, ten tryb pracy jest wykorzystywany do cięcia tkanek mocniej ukrwionych, gdy potrzebna jest efektywna koagulacja naczyń oraz w trybie ULTRAPULSE (serii impulsów) gdy ważne jest zminimalizowanie dyfuzji termicznej do sąsiednich tkanek, dzięki temu uzyskujemy minimalne uszkodzenie skóry i najmniejsze ryzyko powstania blizny. W trybie UltraPulse dzięki bardzo krótkim impulsom usuwanie drobnych zmian jak np. brodawki nie wymaga znieczulenia.

Laser CO2 w trybie frakcyjnym powoduje kontrolowane mikro-uszkodzenia w skórze, w miejscach „odparowanych” mikro-otworków tworzy się „nowa skóra”, procesy regeneracji i przebudowy stymulują fragmenty zdrowej tkanki otaczające mikro-otworki. Regulując energię impulsu, lekarz kontroluje głębokość regeneracji skóry, a regulując odstępy pomiędzy otworkami stopień regeneracji i czas rekonwalescencji. Powrót do normalnej aktywności jest możliwy po kilku dniach.

Umów się na konsultację w Innovation Clinic

W Innovation Clinic stosujemy laser frakcyjny CO2, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku. Jako Centrum Medyczne Wrocław, oferujemy szeroki zakres zabiegów z użyciem tej technologii, od odmładzania skóry po zaawansowane procedury medyczne. Laser frakcyjny Wrocław w naszej klinice to gwarancja wysokiej jakości usług, komfortu i satysfakcji pacjenta. Zapewniamy profesjonalną opiekę i nowoczesne rozwiązania, takie jak na przykład laser diodowy, które pomagają osiągnąć optymalne efekty estetyczne i zdrowotne. W ramach naszych usług dostępna jest także medycyna estetyczna Wrocław, która zapewnia efektywne i trwałe rezultaty.

Wskazania
 • laserowe zabiegi frakcyjne ablacyjne w estetyce:

         * starzenie się skóry
         * zmarszczki
         * przebarwienia
         * blizny potrądzikowe, blizny przerosłe
         * rozstępy

 • ginekologia estetyczna
 • urologia estetyczna
 • otorynolaryngologia estetyczna
 • chirurgia plastyczna i estetyczna
 • dermatochirurgia
 • ciąża i laktacja
 • aktywne choroby nowotworowe i infekcyjne
 • nieuregulowane zaburzenia metaboliczne
 • epilepsja
 • leki z grupy NLPZ należy odstawić 2-3 dni przed zabiegiem
 • leki, suplementy i zioła o działaniu fotouczulającym należy odstawić 2 tygodnie przed zabiegiem.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Pacjenta.

Widoczny po pierwszym zabiegu. Skóra jest oczyszczona, pory odblokowane, następuje silne odżywienie, nawodnienie i rozświetlenie.