O nas

Innovation Clinic

Jedyne takie miejsce łączące dwie przestrzenie kształtujące zdrowie, doskonały wygląd i doskonałe samopoczucie.

INNOVATION CLINIC zintegrowane centrum medyczne ukierunkowane na nowoczesną medycynę, medycynę estetyczną oraz medycynę regeneracyjną w innowacyjnym ujęciu wielospecjalistycznym. Państwa zdrowie i wygląd w rękach doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej,  dermatologii, ginekologii, urologii,  chirurgii plastycznej, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii naczyniowej, otorynolaryngologii, kardiologii, endokrynologii, andrologii, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii. Zaawansowane technologie medyczne od prestiżowych światowych producentów, których skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków) i EMA (Europejskiej Agencji Leków), produkty medyczne najwyższej jakości, piękne, przestronne gabinety, nowoczesna sala operacyjna i pokoje pobytowe dla Pacjentów.

Proponując Państwu nasze autorskie procedury zabiegowe wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, styl życia oraz aktywność zawodową. W INNOVATION CLINIC każdy Pacjent jest indywidualnością i otrzymuje indywidualnie dopasowany program opieki.

INNOVATION GYM przestronne, eleganckie centrum aktywności fizycznej i odnowy biologicznej, z doświadczoną kadrą trenerską, sprzętem od światowego lidera firmy TechnoGym, luksusową jednoosobową kriokomorą, treningiem EMS, sauną, balijskim gabinetem masażu, przestronną salą sportów walki i multimedialną salą zajęć grupowych. Miejsce, gdzie zawsze będziecie się Państwo czuli komfortowo i wygodnie, w otoczeniu ludzi, z którymi chcecie spędzać czas, nawiązywać relacje towarzyskie i biznesowe.
Synergia dwóch miejsc, wzajemnie się uzupełniających i wspierających, aby maksymalizować efekty terapii i podnieść jakość życia naszych Pacjentów.

INNOVATION CENTER to nowa jakość w holistycznym podejściu do potrzeb współczesnego Człowieka.
Tu rozpoczyna się Państwa droga do szczęścia. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w rozwiązywanie Państwa problemów, ukierunkowani na Państwa potrzeby i dopasowani do Państwa stylu życia i dostępności.

logo

Misja i wizja

Zgodnie z Naszą filozofią Pacjent to JEDNOŚĆ. Jedność ciała, umysłu, potrzeb i pragnień. Piękno, przywrócenie i zachowanie młodości stanowią integralną część zdrowia ciała i duszy.

W INNOVATION CLINIC wiemy, że szczęście oraz sukces w życiu prywatnym i zawodowym, potrzebują doskonałego wyglądu, zachowania zdrowia i młodości, poprawy i utrzymania sprawności seksualnej, spokojnego umysłu i dlatego nasze podejście do wielospecjalistycznej, holistycznej opieki nad Pacjentem jest innowacyjne i wyjątkowe.

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, styl życia i aktywność zawodową i na tej podstawie dopasowujemy autorskie procedury zabiegowe.