O nas

Innovation Clinic

Innovation Clinic to niezwykła przestrzeń i innowacyjne podejście do opieki nad Pacjentem tworzące zupełnie inne oblicze Medycyny Estetycznej.

Medycyny Estetycznej, która w naszej filozofii jest medycyną wielospecjalistyczną, poprawiającą jakość życia poprzez wydobycie i podkreślenie piękna, zapobieganie procesowi starzenia, modelowanie sylwetki, eliminowanie przyczyn otyłości, poprawę i utrzymanie aktywności seksualnej, poprawę czynność układu uroginekologicznego, układu ruchu i tętniczo-żylnego.

W Świecie INO Medycyna Estetyczna jest Medycyną Przyszłości, naszym celem jest doskonały wygląd i doskonałe zdrowie teraz,  za 10, 20 i 30 lat. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół doświadczonych lekarzy specjalistów oraz wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek i kosmetologów, którzy odpowiedzialnie i perfekcyjnie poprowadzą Państwa przez świat najnowocześniejszych technologii medycznych.

INNOVATION CLINIC to miejsce, w którym pracujemy wyłącznie na oryginalnym sprzęcie medycznym światowych liderów, nasze technologie i produkty posiadają certyfikacje FDA (U.S. Food and Drug Administration, Amerykańska Agencja Żywności i Leków) i EMA (Europejska Agencja Leków), ponieważ bezpieczeństwo, odpowiedzialność i prestiż to nasz priorytet.

Proponując Państwu nasze autorskie procedury zabiegowe wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, styl życia oraz aktywność zawodową. W INNOVATION CLINIC każdy Pacjent jest indywidualnością i otrzymuje indywidualnie dopasowany program opieki.

złota kobieta IC
logo

Misja i wizja

Zgodnie z Naszą filozofią Pacjent to JEDNOŚĆ. Jedność ciała, umysłu, potrzeb i pragnień. Piękno, przywrócenie i zachowanie młodości stanowią integralną część zdrowia ciała i duszy.

W INNOVATION CLINIC wiemy, że szczęście oraz sukces w życiu prywatnym i zawodowym, potrzebują doskonałego wyglądu, zachowania zdrowia i młodości, poprawy i utrzymania sprawności seksualnej, spokojnego umysłu i dlatego nasze podejście do wielospecjalistycznej, holistycznej opieki nad Pacjentem jest innowacyjne i wyjątkowe.

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, styl życia i aktywność zawodową i na tej podstawie dopasowujemy autorskie procedury zabiegowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi najnowocześniejszymi technologiami, poznajcie Państwo zupełnie nowy wymiar Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej, gdzie naukowe, nowoczesne i interdyscyplinarne podejście do Pacjenta służy poprawie jakości życia i sprzyja osiągnięciu życiowego sukcesu.

Przejdź do czatu
1
Potrzebujesz pomocy?
Scan the code
Dzień dobry

Dziękujemy za wiadomość. Staramy się odpowiadać jak najszybciej. Jeśli chcesz umówić/odwołać wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny: 721 771 545 lub mailowy recepcja@innovationclinic.pl

Miłego dnia,

Innovation Clinic