Usługi medyczne

Usługi medyczne

Urologia estetyczna Wrocław

Urologia estetyczna to dział medycyny, którego celem jest poprawa wyglądu męskich narządów płciowych. Wykonywane zabiegi pozwalają na podniesienie samooceny Pacjentów, jak również na poprawę komfortu życia oraz kondycji zdrowotnej. W ramach urologii estetycznej usuwane są defekty, które nierzadko są źródłem kompleksów u mężczyzn. Często powstają one na skutek wad rozwojowych, wypadków czy interwencji chirurgicznych.

urologia estetyczna
Proponowane zabiegi dla Panów
  • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – zabieg polega na wstrzyknięciu żelu z kwasem hialuronowym, a efektem jest powiększenie obwodu prącia. Jest to mało inwazyjna metoda, Pacjent nie odczuwa bólu ze względu na zastosowanie miejscowego znieczulenia.
  • Powiększanie penisa tłuszczem – to alternatywa dla zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym. Podczas zabiegu od Pacjenta pobierana jest tkanka tłuszczowa z wybranej części ciała i po odpowiednim przygotowaniu podawana w prącie. Efektem jest grubszy, a jednocześnie naturalnie wyglądający członek. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, na życzenie Pacjenta możliwe jest zastosowanie sedacji. Ze względu na wykorzystanie autologicznego preparatu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.
  • Wybielanie odbytu, moszny, penisa – zabieg wykonuje się z wykorzystaniem lasera CO2. Pozwala on na rozjaśnienie skóry w okolicach odbytu, moszny czy prącia, a dodatkowo na jej ujędrnienie i uzyskanie efektu odmłodzenia. To skuteczny sposób na usunięcie przebarwień, których powstanie ma podłoże nabyte lub genetyczne.
  • Wybielanie miejsc intymnych u Panów laserem
  • Usuwanie grudek perlistych z prącia
  • Zabieg obrzezania