nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Świat INO to kompleksowość i holistyczne podejście do naszych Pacjentów. Modelowanie sylwetki przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby nadać swojemu ciału wyjątkowy i zdrowy wygląd. Specjalistyczne i indywidualnie dobrane zabiegi w połączeniu z rozsądną dietą i regularnymi ćwiczeniami mogą dać rewelacyjne efekty. Proponujemy Pacjentom całościowy program trwałego usuwania tkanki tłuszczowej i stymulowania do wzrostu tkanki mięśniowej, najnowocześniejsze technologie modelujące ciało i masę mięśniową, w połączeniu z indywidualnie zaplanowanym wsparciem z zakresu dietetyki, treningów i fizjoterapii dla zwiększenia efektywności i utrwalenia efektów leczenia.

Fala uderzeniowa

Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej służy do nieinwazyjnego, bezbolesnego i skutecznego zwalczania cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy jakości tkanek. Fala akustyczna rozchodzi się w organizmie w postaci intensywnych drgań. To one odpowiedzialne są za rozbicie tkanki tłuszczowej, napięcie skóry i zmniejszenie cellulitu. W trakcie oddziaływania fali uderzeniowej na ciało dochodzi do usprawnienia działania układu limfatycznego, dzięki czemu organizm łatwo i skutecznie radzi sobie z eliminacją oraz usunięciem rozbitych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. 

Terapia falą uderzeniową nie wywołuje efektu termicznego, fala akustyczna z narastającym ciśnieniem rozchodzi się z prędkością 1500 m/s i dociera do miejsca problematycznego jakim jest nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit lub zwłóknienia. Technologia służy do wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz leczenia schorzeń mięśni i ścięgien. Siła uderzeniowa pobudza komórki do intensywnej regeneracji i przebudowy, czego efektem jest wysmuklenie i ujędrnienie ciała oraz działanie przeciwbólowe i rehabilitacyjne w bólach mięśniowych. W medycynie estetycznej i kosmetologii zmodyfikowano falę dźwiękową tak, aby dawała jak najlepsze rezultaty w leczeniu cellulitu nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek. Za niwelowanie cellulitu w głównej mierze odpowiada oddziaływanie fali uderzeniowej na tkankę łączną, która pod wpływem wibracji ulega rozluźnieniu. Wpływ fali akustycznej wspomaga również tworzenie się nowych włókien kolagenowych i elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry.

 • 350 zł – 1 zabieg
 • 1400 zł – 5 zabiegów
 • 2450 zł -10 zabiegów

Elektrostymulacja

Elektryczna stymulacja mięśni wykorzystuje impulsy elektryczne do wywołania skurczów mięśni. Zabiegi te są jednym z głównych elementów fizjoterapii w przypadku rozmaitych dysfunkcji mięśniowych, Właściwości elektrycznej stymulacji nerwowo–mięśniowej są doceniane również przez osoby aktywne fizycznie, których celami są budowanie masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej czy ogólna poprawa sprawności.

 

Urządzenie z systemem stymulacji wielokierunkowej (Multi-Directional Stimulation – MDS) umożliwia przeprowadzanie stymulacji elektrycznej wybranych grup mięśni przy użyciu trzech dostępnych trybów. Zabieg ten polega na dostarczeniu do tkanki mięśniowej impulsów elektrycznych poprzez elektrody umieszczane na skórze. Impulsy elektryczne dostarczane są do tkanki mięśniowej. Zabieg jest spersonalizowany i selektywny. Poprzez wybór liczby oraz ułożenia aplikatorów zabiegowych umożliwia dostosowanie zabiegu do kondycji fizycznej i dążeń pacjenta.

Może być wykonywany na 8 różnych obszarach jednocześnie w 3 trybach zabiegowy imitujących 3 typy treningu poprzez symulację skręcania, wykonywania przysiadów lub brzuszków. Zabieg wzmacnia siłę i wytrzymałość mięśni, buduje masę mięśniową oraz poprawia wskaźnik podstawowej przemiany materii.

Stymulacja mięśni prądem elektrycznym:

 • 650 zł – 1 zabieg
 • 4800 zł – 8 zabiegów


Stymulacja mięśni polem elektromagnetycznym + RF:

 • 500 zł – 1 zabieg
 • 2500 zł – 6 zabiegów

Fala elektromagnetyczna

Obecnie coraz popularniejsze stają się urządzenia do modelowania sylwetki wykorzystujące falę elektromagnetyczną, która jednocześnie rzeźbi mięśnie i spala tłuszcz. Dodatkowo wzmacnia się efekt poprzez połączenie fali RF z falą elektromagnetyczną, która rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy. Dzięki takiemu połączeniu dochodzi do rekordowego spalania tłuszczu oraz przyrostu włókien mięśniowych.

Urządzenie łączy działanie fali elektromagnetycznej o mocy 7 Tesla z falą RF zapewniając przyrost włókien mięśniowych. Pozwala to rzeźbić konkretne partie ciała jednocześnie spalając tkankę tłuszczową. Technologia znajduje zastosowanie w redukcji opornego tłuszczu na ramionach, brzuchu i udach. Uzyskujemy wyrzeźbienie mięśni brzucha, wyszczuplenie talii i wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni ramion, brzucha, pośladków, ud i łydek, ujędrnienie oraz lifting pośladów, wzmocnienie mięśni po ciąży i po porodzie, ujędrnienie skóry w wybranych partiach ciała, modelowanie sylwetki wg indywidualnych preferencji. Oddziaływanie pola eletromagnetycznego zapewnia supramaksymalne skurcze, czyli ich bezpieczną i hiperintensywną stymulację. W czasie jednego zabiegu dochodzi aż do 30.000 supramaksymalnych skurczów mięśni. Fale radiowe RF aktywują proces pobierania energii z okolicznej tkanki tłuszczowej, a tym samym jej skuteczną redukcję. Działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe skutecznie je rozpuszczają, aktywują proces pozyskiwania energii. Rozpuszczone komórki tłuszczowe poprzez układ limfatyczny zostają wydalone przez nerki i układ trawienny. W efekcie następuje redukcja tłuszczu, a dodatkowa stymulacja fibroblastów powoduje zmniejszenie cellulitu i ujędrnienie skóry.

Stymulacja mięśni prądem elektrycznym:

 • 650 zł – 1 zabieg
 • 4800 zł – 8 zabiegów


Stymulacja mięśni polem elektromagnetycznym + RF:

 • 500 zł – 1 zabieg
 • 2500 zł – 6 zabiegów

HIFU - technologia wykorzystująca ultradźwięki

Technologia HIFU w pełnym rozwinięciu oznacza high-intensity focused ultrasound, czyli skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, w którym wykorzystuje się ultradźwięki. Wiązka fali ultradźwiękowej o wysokiej energii zostaje precyzyjnie skupiona na punktowym obszarze ciała. W efekcie jej działania doprowadza ona do ruchu i tarcia się komórek, które generują ciepło przez co wewnątrz tkanek dochodzi do bardzo małych poparzeń (0,5 do 1 mm). Pod skórą dochodzi do odbudowy i regeneracji stymulowanych przez uszkodzenia tkanek. Ultradźwięki docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu naskórek nie zostaje naruszony.

Zabieg pozwala na uzyskanie satysfakcjonującego wyglądu twarzy i ciała poprzez zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej i poprawę elstyczności skóry. Efekty po tym rodzaju liftingu widoczne są już po jednym zabiegu.

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry w wybranej partii ciała Pacjenta głowicy urządzenia, która emituje fale ultradźwiękowe. Specjalista wykonujący zabieg ma pełną kontrolę nad głębokością wnikania fal, dzięki czemu może precyzyjnie doprowadzać do obkurczenia tkanek zarówno na poziomie powierzchownym, jak i głębokim (od 1,5 do nawet 13mm). Wykonanie zabiegu jest możliwe niemal na każdej partii ciała.

Najczęstszym celem wykonania zabiegu  jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, skorygowanie i zlikwidowanie rozstępów, blizn czy przebarwień. Zabieg HIFU jest popularny i polecany wśród kobiet, które mają zwiotczałą skórę po porodzie lub po utracie dużej masy ciała.

 • 5000 zł – twarz
 • 6000 zł – twarz + podbródek
 • 1400 zł – podbródek
 • 2500 zł – dekolt
 • 4000 zł – pelikany
 • 5000 zł – brzuch
 • 6000 zł – uda
 • 6000 zł – pośladki

Endermologia i masaż limfatyczny

Endermologia, czyli inaczej masaż endermologiczny to nowoczesny i innowacyjny zabieg wykonywany przy użyciu specjalnego urządzenia pracującego pod ciśnieniem, pozwalający bezinwazyjnie wywierać efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała.

Masaż podciśnieniowy wykonywany jest za pomocą aparatu do endermologii z głowicą o wielkości dostosowanej do wybranej okolicy zabiegowej. Zabieg na powierzchni ciała, z wyjątkiem twarzy, wykonuje się za pośrednictwem izolacyjnego stroju, który pacjent zakłada przed rozpoczęciem sesji.

Kostium do endermologii jest niezbędny dla bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia masażu. Jest wykonany z wyselekcjonowanych materiałów dzięki czemu chroni skórę pacjenta przed zaciągnięciem włosków, podszczypywaniem oraz mikrourazami mechanicznymi w przypadku zbyt wysokiej intensywności podciśnienia.

Masaż endermologiczny zalecany jest osobom, które są w trakcie odchudzania, chcą zlikwidować cellulit i potrzebują wymodelowania sylwetki. Dzięki masażowi organizm szybciej usuwa toksyny i tkankę tłuszczową.

Endermologię wykorzystuje się również w leczeniu bólu kręgosłupa, bólu mięśni czy w chorobach reumatycznych.

 • 250 zł – 1 zabieg
 • 2200 zł – pakiet 10 zabiegów
 • 115 zł – strój do endermologii*

*przy zakupie pakietu strój GRATIS!

Kriolipoliza

kriolipoliza, modelowanie sylwetki

Kriolipoliza jest zabiegiem, polegającym na chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu jej całkowitego rozpadu następnie usuwanej z organizmu w procesie metabolizmu. Metoda umożliwia selektywne niszczenie komórek tłuszczowych. Polecana jest szczególnie osobom, zmagającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej z nierównomiernym rozkładem oraz nadwagą. Pierwsze rezultaty widoczne są po około dwóch tygodniach. Procedura nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych i może zostać powtórzona. Specjalna technologia zapewnia trwały monitoring, a tym samym bezpieczny przebieg całej procedury. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Kriolipoliza jest jedną z najbardziej skutecznych metod redukcji tkanki tłuszczowej nagromadzonej na różnych obszarach ciała. Kriolipoliza pozwala też pracować nad proporcjami sylwetki, np. wysmuklając dolną część ciała u kobiet o figurze gruszki. Zabieg najczęściej wykonuje się na takie obszary, jak: pośladki (fałdy pod pośladkami, tzw. banany), brzuch (po ciąży, oponka), talia (boczki), biodra i górna część ud (bryczesy), okolice pach (fałdy nad linią biustonosza), plecy, podwójny podbródek, okolica kolan (pojawiające się z wiekiem nawet u szczupłych osób „bułeczki” tłuszczowe), piersi u mężczyzn (ginekomastia tłuszczowa). Pierwsze rezultaty zaczynają się pojawiać po 2 tygodniach, następnie pogłębiają się do 3 miesięcy – tyle bowiem trwa proces eliminacji uszkodzonych komórek tłuszczowych przez wątrobę i nerki. U większości pacjentów jest to zabieg jednorazowy. Zalecane są też masaże drenujące, próżniowe bądź inne zabiegi przyspieszające wywołane zabiegiem procesy redukcji tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i rekomendowanym przez wielu lekarzy. Zalety Kriolipolizy to bezinwazyjność, komfort dla pacjenta, brak bólu, wysoka skuteczność, brak długotrwałych skutków ubocznych i okresu rekonwalescencji, dostępność różnych aplikatorów pozwala wymodelować w zasadzie dowolną partię ciała i okolice podbródka.

Poddając się kriolipolizie, można wymodelować niemalże dowolnie wybraną partię ciała.

Skóra w miejscu zabiegowym jest zasysana próżniowo do głowicy urządzenia. Następnie zostaje ona schłodzona do temperatury kilku stopni Celsjusza. Działanie niskiej temperatury sprawia, że komórki tłuszczowe ulegają procesowi apoptozy. Jednocześnie sąsiednie tkanki (naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty czy fibroplasty), będące odporne na działanie zimna, nie zostają naruszone. Tłuszcze uwolnione ze zniszczonych komórek tłuszczowych, przedostają się do krwioobiegu, skąd trafiają do wątroby, gdzie są metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu.

Pojedynczy zabieg trwa ok 40 minut. W tym czasie skóra w miejscu poddawanemu zabiegowi pokrywana jest specjalnym żelowym podkładem, który przewodzi zimno do tkanek. Następnie przykłada się specjalnie dobraną głowicę, które zasysa i chłodzi skórę. Temperatura, jaką osiągają tkanki, jest stale monitorowana dzięki czujnikom wbudowanym w urządzenie dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla Pacjentów.

Podana cena dotyczy jednego przyłożenia

 • 500 zł – podbródek/pelikany/kolana
 • 700 zł – brzuch/uda

Trening EMS

EMS to najbardziej zaawansowana technologicznie forma treningu. Trening ten wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych na potrzeby sportu, fitnessu oraz rehabilitacji. Trening jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego trenera w kameralnym pomieszczeniu, rozpoczyna się od konsultacji trenerskiej, w trakcie której trener poznaje potrzeby oraz cele ćwiczącego. Następnie podopieczny jest ubierany w specjalny strój który posiada wbudowane elektrody. W trakcie dwudziestominutowego treningu wraz z trenerem zaawansowana technologia elektrostymulacji wybranych grup mięśni szkieletowych powoduje, że podstawowe ćwiczenia są wielokrotnie bardziej efektywne.

Trening EMS to wywoływanie skurczów mięśni za pomocą impulsów elektrycznych (ich intensywność dobiera się w zależności od trenowanej grupy mięśniowej). Wykorzystuje się do tego celu specjalny kombinezon – po założeniu wykonuje się proste ćwiczenia, a dzięki prądom EMS ich efektywność znacząco wzrasta. Efektami treningu EMS są przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, budowy masy mięśniowej i redukcji cellulitu, czyli pełne i efektywne modelowanie sylwetki swojego ciała.

 • 150 zł – 1 trening
 • 1350 zł- 10 treningów

Kriokomora

Terapia lub stymulacja zimnem, polega na oddziaływaniu na ciało niskiej temperatury. Kriostymulacja wspomaga leczenie wielu schorzeń a także wywołuje pozytywne efekty w organizmie zdrowego człowieka. Temperatury kriogeniczne stymulują efekt odnowy biologicznej a także poprawiają jakości skóry i modelują sylwetke.
Stymulacja ogólnoustrojowa odbywa się w kriokomorze czyli w niewielkiej, jednoosobowej kabinie w której temperatury wahają się od -110°C do -160°C. może trwa od 1 do 3 min. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie serii stymulacji-zwykle od 10 do 20 wejść.
Po wyjściu z kabiny konieczne jest rozgrzanie organizmu. W tym celu przez 15 do 30 minut wykonuje się ćwiczenia fizyczne. Po zabiegu na skutek poprawy ukrwienia mięśnie i stawy są rozluźnione, więc ćwiczenia fizyczne wykonuje się bez trudu.

Kriostymulacja wpływa nie tylko na stan skóry czy mięśni, lecz oddziałuje na cały organizm, stanowiąc skuteczna metodę odnowy biologicznej. Stymulacja zimnem jest nieoceniona w wspomaganiu regeneracji organizmu po zawodach sportowych i intensywnych treningach, odchudzaniu, w terapia przeciwstarzeniowych, regeneracji po urazach i zabiegach, zwalczaniu depresji, zaburzeń nastroju i snu, dla poprawy libido.


Efekty te występują dzięki działaniu przeciwzapalnemu i przeciwobrzękowemu, stymulacji układu odpornościowego, stymulacji wydzielania hormonów, obniżaniu napięcia mięśniowego, wspomaganiu procesów gojenia i regeneracji, zmniejszanie dolegliwości bólowych, wzrostowi wydolności organizmu.
W czasie zabiegu kriostymulacji podwyższeniu ulega poziom leukocytów, płytek krwi i hemoglobiny oraz stężenie kreatyniny co zwiększa odporność organizmu. Stymulowane są procesy immunologiczne. Zwiększenie ilości przeciwciał i stężenia białek zwiększa odporność. Ponadto obserwujemy stymulacji procesów endokrynologicznych – następuje wzrost sekrecji adrenaliny, noradrenaliny, endorfin, acetylocholiny, kortyzolu i testosteronu. Zabieg kriostymulacji przywraca równowagę organizmu (czyli homeostazę). Odporność organizmu będzie się zwiększać, jeśli zabiegi kriostymulacji są stosowane przez dłuższy czas.
Następuje przekrwienie tkanek poddanych zabiegowi tym samym do tkanek dostarczany jest tlen, a usuwane są produkty przemiany materii.
Kriostymulacja jest przydatnym zabiegiem w okresie przedstartowym oraz w długookresowym przygotowaniach do treningu. Krioterapia ogólnoustrojowa działa pozytywnie na wydolność beztlenową co jest korzystne w sportach wymagających prędkości i siły.
Kriostymulacja działa biostymulacyjnie, przyspiesza restytucję powysiłkową, wspomaga trening wytrzymałościowy i siłowy , jest elementem regeneracji i ochrony w ramach treningu, odnowy biologicznej i łągodzena zmęczenia powysiłkowego. Stosowanie kriostymulacji przed lub/i po wysiłku regeneruje siłę mięśni, łagodzi obciążenia termiczne
Działania niepożądane po stymulacji w kriokomorze pojawiają się rzadko i na ogół mają łagodny i przemijający charakter. Najczęściej pojawia się wrażenie drętwienia i mrowienia skóry, czasami zdarza się przejściowy ból głowy lub lekkie zawroty.

 • 100 zł – 1 zabieg
 • 900 zł – 10 zabiegów

Usługi kosmetologiczne

Usługi kosmetologiczne

Nieinwazyne modelowanie sylwetki

Świat INO to kompleksowość i holistyczne podejście do naszych Pacjentów. Modelowanie sylwetki przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby nadać swojemu ciału wyjątkowy i zdrowy wygląd. Specjalistyczne i indywidualnie dobrane zabiegi w połączeniu z rozsądną dietą i regularnymi ćwiczeniami mogą dać rewelacyjne efekty. Proponujemy Pacjentom całościowy program trwałego usuwania tkanki tłuszczowej i stymulowania do wzrostu tkanki mięśniowej, najnowocześniejsze technologie modelujące ciało i masę mięśniową, w połączeniu z indywidualnie zaplanowanym wsparciem z zakresu dietetyki, treningów i fizjoterapii dla zwiększenia efektywności i utrwalenia efektów leczenia.
nadmiar tkanki tłuszczowej
Przejdź do czatu
1
Potrzebujesz pomocy?
Scan the code
Dzień dobry

Dziękujemy za wiadomość. Staramy się odpowiadać jak najszybciej. Jeśli chcesz umówić/odwołać wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny: 721 771 545 lub mailowy recepcja@innovationclinic.pl

Miłego dnia,

Innovation Clinic