Specjaliści

dr Julia Roshko

fizjoterapeuta, specjalista uroginekologii i pediatrii

Dr n.med, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Fizjoterapeutka o specjalizacji UROGINEKOLOGII oraz PEDIATRII.

Zdobyła doświadczenie zawodowe również w zawodzie pielęgniarki, głownie na oddziałach pediatrycznych, w tym 6 lat na oddziale intensywnej terapii dzieci w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

“Priorytetem dla mnie jest przygotowanie dziecka do jak największej sprawności i samodzielności w życiu dorosłym. Zajmuje się diagnostyką fizjoterapeutyczną oraz rehabilitacją dzieci i niemowląt a także profilaktyką wspomagającą rozwój psychoruchowy.

Wspomaga kobiety w okresie okołoporodowym. Przygotowuje do ciąży i prowadzi ją w ujęciu uroginekologicznym. Udziela wsparcia w czasie połogu oraz po połogu w zakresie poprawy funkcjonowania psychofizycznego oraz powrotu do maksymalnych możliwości motorycznych i optymalnej sprawności. Prowadzi indywidualne konsultacje fizjoterapeutyczne w zakresie proponowanej aktywności fizycznej w ciąży oraz okresie połogu.

Dodatkowo od około 10 lat zajmuje się suplementacją witaminową oraz regeneracyjną dla sportowców i innych grup pacjentów, w tym kobiet w ciąży.

Terapia witaminowa iniekcyjna to odpowiedź nowoczesnej medycyny na potrzeby świadomego społeczeństwa. Niegdyś dostępne wyłącznie dla nielicznych, powszechnie stosowane przez sztaby medyczne wśród profesjonalnych sportowców, a dziś dostępne praktycznie dla każdego.

Wykonywane zabiegi i badania
  • Diagnostyka pediatryczna
  • Fizjoterapia dzieci
  • Diagnostyka uroginekologiczna
  • Terapia uroginekologiczna
  • Kompleksowa terapia blizn po cesarskim cięciu (CC)/siłami natury (SN)
  • Osteopatia
  • Suplementacja witaminowa iniekcyjna
DzieńGodziny przyjęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

09:00 – 16:00

10:00 – 18:00

9:00 – 16:00

9:00 – 13:00